Logo ZN Prefabrykaty

P.P.H.U Wytwórnia Materiałów Budowlanych J. Nitowski Sp. j.

O firmie

P.P.H.U. Wytwórnia Materiałów Budowlanych J. Nitowski Sp.J. to firma powstała w 1989 roku wyłącznie ze środków własnych wspólników bez kapitału obcego na wydzierżawionym terenie.

Jesteśmy firmą produkcyjną o wieloletniej tradycji w produkcji materiałów budowlanych, które z powodzeniem sprzedajemy w całej środkowo-wschodniej Polsce.

Przedsiębiorstwo składa się z dwóch zakładów:

Zakład nr 1

ul. Lotnicza 6
(k. nadleśnictwa)
21-040 Świdnik
tel. 81 468 53 59
kom. 662 203 226

Mieści tu się biuro z księgowością, warsztat ślusarsko-mechaniczny oraz wytwórnia: studni włazowych, kręgów, zwężek studziennych, a także wyroby na specjalne zamówienia.

 

Zakład nr 2

Krzesimów 196
21-007 Mełgiew
kom. 606 767 907

Znajduje się tu warsztat samochodowy, zbrojarnia, laboratorium oraz wytwarzane są między innymi: stropy TERIVA, materiały ścienne, katakumby i inne wyroby specjalne.

Zatrudniamy wysokokwalifikowany personel inżynieryjno-techniczny czuwający nad procesem wytwarzania oraz przygotowaniem do wdrożenia nowych wyrobów.

Warsztat mechaniczny, początkowo angażujący wyłącznie współwłaścicieli obecnie zatrudnia czterech wysokokwalifikowanych ślusarzy mechaników; jest w stanie przygotować oprzyrządowanie do nowo uruchomionych wyrobów. Dzięki temu wytwarzamy oprócz wyrobów znormalizowanych i wytwarzanych w oparciu o dokumentację zakładową, także wyroby na specjalne zamówienie w oparciu o dokumentację dostarczoną przez zamawiającego.

©2024 P.P.H.U. Wytwórnia Materiałów Budowlanych J.Nitowski Sp.j., Polityka prywatności »

Projekt i wykonanie: Net Partners