ZN - strona główna

P.P.H.U. Wytwórnia Materiałów Budowlanych
J. Nitowski Sp.J.

O firmie

P.P.H.U. Wytwórnia Materiałów Budowlanych J. Nitowski Sp.J. to firma powstała w 1989 roku wyłącznie ze środków własnych wspólników bez kapitału obcego na wydzierżawionym terenie.

Jesteśmy firmą produkcyjną o wieloletniej tradycji w produkcji materiałów budowlanych, które z powodzeniem sprzedajemy w całej środkowo-wschodniej Polsce.
Zdobyte doświadczenia pozwalają na produkcję wysokiej jakości wyrobów do budownictwa mieszkaniowego i ogólnego. Potwierdzeniem jakości są uzyskane certyfikaty:
Przedsiębiorstwo składa się z dwóch zakładów:
  • Z-d nr 1 w Kazimierzówce 36, 21-040 Świdnik tel. 081 751 49 48 - mieści tu się biuro z księgowością, warsztat ślusarsko-mechaniczny, zbrojarnia oraz wytwórnia: studni włazowych, kręgów, zwężek studziennych,
  • Z-d nr 2 w Świdniku przy ul. Lotniczej 6 (k/nadleśnictwa) tel. 081 468 53 59 - znajduje się tu warsztat samochodowy oraz wytwarzane są między innymi: stropy TERIVA, materiały ścienne, katakumby, bloki wentylacyjne i inne wyroby specjalne.

Zatrudniamy wysokokwalifikowany personel inżynieryjno-techniczny czuwający nad procesem wytwarzania oraz przygotowaniem do wdrożenia nowych wyrobów.

Warsztat mechaniczny, początkowo angażujący wyłącznie współwłaścicieli obecnie zatrudnia czterech wysokokwalifikowanych ślusarzy mechaników; jest w stanie przygotować oprzyrządowanie do nowo uruchomionych wyrobów. Dzięki temu wytwarzamy oprócz wyrobów znormalizowanych i wytwarzanych w oparciu o dokumentację zakładową, także wyroby na specjalne zamówienie w oparciu o dokumentację dostarczoną przez zamawiającego.

liczba odwiedzin:
© 2019 Net Partners